Перевезення в Голландію (Нідерланди)

Хочете поїхати до Голландії і отримати максимальний комфорт під час поїздки? Наша компанія для Вас організує безтурботну поїздку, оскільки пасажирські перевезення Голландія – Україна є нашим пріоритетним напрямком.

Ми протягом тривалого часу займаємося цією справою, тому кількість задоволених клієнтів і позитивних відгуків обчислюються тисячами. За весь час нашої роботи не було незадоволених клієнтыв, тому Ви з упевненістю можете розраховувати на отримання якісного сервісу.

Зв’язатися з нами

У нашому автопарку присутні тільки комфортабельні і сучасні автобуси, обладнані системою кліматичного контролю і м’якими сидіннями, тому вам буде зручно їхати навіть у найвіддаленіші місця на протязі тривалого часу.

Перевезення пасажирів

Пасажирські перевезення в Нідерланди з України – це один з основних напрямків нашої компанії, яким ви можете скористатися, і при цьому отримати досить велику кількість переваг, яких немає у інших перевізників, а саме:

  • під час руху в автобусі знаходяться 2 змінні водія, із великим водійським стажем, що гарантує максимальну безпеку;
  • у всіх автобусах встановлено безкоштовний Wi-Fi, тому пасажири можуть постійно залишатися на зв’язку і вирішувати свої завдання в інтернеті без необхідності використання мобільних даних у роумінгу;
  • ми продумуємо маршрут оптимально для кожного пасажира, тому при перевезенні пасажирів з України до Голландії відбувається мінімально можливими маршрутами, що дозволяє не витрачати дорогоцінний час на дорогу;
  • кожен клієнт для нас є індивідуальним, тому до нього застосовується винятковий підхід та надається максимальний сервіс;
  • гнучкий розклад руху складається на основі побажань клієнтів;

Вантажні перевезення

Ми перевозимо не тільки пасажирів, тому якщо є необхідність відправити посилку з Нідерландів в Україну або навпаки, то наші співробітники також допоможуть Вам вирішити цю проблему. Автобуси мають досить великі вантажні відсіки, тому Ваш вантаж доїде до місця призначення без проблем.

Оскільки всі машини комфортні, так як орієнтовані на пасажирів, то і за цілісність свого вантажу можна не турбуватися. Кваліфіковані водії бережно доставлять Ваш вантаж в обумовлені терміни.

Компанія Євро-Тревел допоможе вирішити питання з оформленням документів, тому всі митні процедури ми беремо на себе. Вартість доставки буде мінімальною, оскільки звернувшись до нас Ви оминаєте посередників.

Маршрути з України в Голандію (Нідерланди)

Маршрути з Голандії (Нідерланди) в Україну


 

УВАГА!!! Перед поїздкою в Голландію (Нідерланди) рекомендуємо ознайомитися з важливою інформацією щодо умов виїзду громадян за кордон. Юристи компанії Євро-Тревел зібрали для Вас всі необхідні відомості з посиланнями на офіційні джерела. Інформація актуальна і постійно оновлюється відповідно до норм законодавства України та ЄС.