Перевезення в Німеччину

Якщо Вам необхідно організувати автобусні перевезення в Німеччину, то наша команда професіоналів допоможе в цьому. Ми піклуємося про кожного клієнта, тому можете бути впевнені, що всі послуги будуть надані на вищому рівні.

У компанії Євро-Тревел працюють тільки кваліфіковані перевізники в Німеччину. Водії з багаторічним стажем додадуть впевненості на дорозі. Здійснюючи рейс, в салоні автобуса завжди перебуває два водії, тому пасажири гарантовано отримують кваліфіковане і акуратне водіння.

Пасажирські перевезення до Німеччини нашою компанією здійснюються виключно у комфортабельних автобусах. Ви отримуєте максимально зручні крісла і просторий салон, а також систему кліматичного контролю для забезпечення оптимальних умов.

Зв’язатися з нами

Автобусні перевезення Німеччина – Україна

Наша компанія протягом тривалого часу займається складним завданням перевезення пасажирів за різними напрямками, а також ми здійснюємо передачі з Німеччини в Україну за оптимальними цінами і в найкоротші терміни. Наші основні переваги полягають в наступному:

  • Ціна доставки з Німеччини в Україну, а також вартість перевезення пасажирів оптимальна, оскільки ми є незалежною фірмою, тому націнка на квитки відсутня.
  • У всіх наших автобусах є безкоштовний Wi-Fi, тому ви завжди зможете залишатися на зв’язку, незалежно від того, в якому куточку світу перебуваєте в даний момент.
  • Наша компанія займається автобусними перевезеннями протягом тривалого часу, тому ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте максимальну якість обслуговування.
  • Водії відбираються за строгими правилами, щоб гарантувати всім клієнтам максимальну безпеку, а також комфорт під час пересування.
  • Маршрут підбирається таким чином, щоб кожен зміг не просто дістатися до точки призначення швидко, але ще і зумів насолодитися красивими місцями за вікном.

Вантажоперевезення Німеччина – Україна

Незважаючи на те, що пасажирські перевезення є дуже затребуваною послугою, ми надаємо і вантажні перевезення. Наші буси достатньо місткі, тому вам надається можливість відправляти будь-які посилки в Німеччину з України, і навпаки.

Фахівці компанії допоможуть грамотно розрахувати маршрут, тому ваша посилка буде доставлена ​​в необхідну точку вчасно. Уважність персоналу, а також автопарк з новими автобусами дає гарантію того, що вантаж буде доставлений в цілісності й схоронності.

Співробітники допоможуть оформити всі документи, щоб під час доставки вантажу не виникало ніяких проблем з митною службою, тому не варто турбуватися про те, як ваш вантаж буде переправлений через кордон.

Маршрути з України в Німеччину (Германія)

Маршрути з Німеччини (Германія) в Україну


 

УВАГА!!! Перед поїздкою в Німеччину рекомендуємо ознайомитися з важливою інформацією щодо умов виїзду громадян за кордон. Юристи компанії Євро-Тревел зібрали для Вас всі необхідні відомості з посиланнями на офіційні джерела. Інформація актуальна і постійно оновлюється відповідно до норм законодавства України та ЄС.