Перевезення в Бельгію

Виникає необхідність відшукати кращу компанію, яка здійснює пасажирські перевезення Бельгія-Україна? Тоді рекомендуємо скористатися послугами нашої фірми. Ми надаємо повний спектр послуг з перевезення пасажирів і вантажів.

Обираючи нас, не доведеться переплачувати за посередницькі послуги, що зумовлює мінімальну вартість перевезення пасажирів і вантажів в різних напрямках. Кваліфікованих штат фахівців та водіїв гарантує своєчасне відправлення автобуса, а також прибуття в місце призначення за графіком.

Здійснюючи рейс, в бусі Бельгія – Україна завжди знаходиться два водія, на рахунку яких більше 10 років стажу міжнародних пасажирських перевезень. Їздять вони максимально акуратно, що дозволяє не турбуватися про свою безпеку в дорозі.

Зв’язатися з нами

 

Наші переваги

Компанія Євро-Тревел протягом тривалого часу займається перевезеннями по європі, тому отримали величезну кількість позитивних відгуків від тисяч задоволених клієнтів. Зазначимо декілька переваг в порівнянні з іншими компаніями:

  • відсутня націнка за квитки, оскільки ми є прямим перевізником, тому Ви завжди зможете отримати найвигіднішу ціну;
  • пасажирські перевезення з України до Бельгії і навпаки, здійснюються виключно на комфортабельних автобусах, обладнаних системою кліматичного контролю і м’якими сидіннями;
  • штат кваліфікованих співробітників дозволить грамотно опрацювати маршрут, тому ви опинитеся в місці призначення вчасно, а також отримаєте максимальну кількість позитивних емоцій від перевезення;
  • відсутні турботи з додатковою відправкою багажу, оскільки в наших автомобілях є досить великі багажні відсіки, що дозволяють помістити в них будь-який вантаж;
  • у всіх автобусах встановлено безкоштовний Wi-Fi, тому під час поїздки ви зможете залишатися на зв’язку зі своїми рідними та близькими без необхідності підключення роумінгу.

Решта перевізників з Бельгії до України не пропонують своїм клієнтам подібних переваг, тому можливість скористатися послугами нашої компанії є досить хорошим варіантом.

Якщо Ви хочете безтурботно за мінімальну вартість і в обумовлені терміни доїхати до Бельгії, то наша компанія – це правильний вибір.

Грамотно організований розклад руху дозволяє вчасно прибути на місце призначення і з максимальним комфортом.


 

УВАГА!!! Перед поїздкою в Бельгію рекомендуємо ознайомитися з важливою інформацією щодо умов виїзду громадян за кордон. Юристи компанії Євро-Тревел зібрали для Вас всі необхідні відомості з посиланнями на офіційні джерела. Інформація актуальна і постійно оновлюється відповідно до норм законодавства України та ЄС.